FredagsHäng 29/5

Äntligen är sommaren över och vi kan börja ha FredagsHäng igen!

FredagsHäng är för alla som tycker att det där med fredagsmys är fantastiskt, men skulle vilja göra det med några fler! Det är drop-in i kyrkan från 17.00, vi umgås och förbereder Tacos tillsammans. Vid 18.00 ungefär så äter vi. Sedan fortsätter kvällen med att vi umgås, det kommer finnas möjlighet till att spela spel och tv-spel för de som vill det, och vi har en trevlig kväll och grym start på helgen tillsammans. Så ta med dig din familj, dina vänner eller kom som du är!
Så välkommen fredagen den 29 september!

Vet du om att du kommer redan nu? Toppen! Kryssa i jag kommer i eventet på facebook eller kontakta vår pastor Kalle så blir det ännu lättare att planera mat.

Har du frågor? Kontakta vår pastor Kalle på 0730-278673.

Publicerat den 12 september