FredagsHäng 12/1.

Äntligen är det dag för nästa FredagsHäng!

FredagsHäng är för alla som tycker att det där med fredagsmys är fantastiskt, men skulle vilja göra det med några fler! Det är drop-in i kyrkan från 17.00, vi umgås och förbereder Tacos tillsammans. Vid 18.00 ungefär så äter vi. Sedan fortsätter kvällen med att vi umgås, det kommer finnas möjlighet till att spela spel och tv-spel för de som vill det, och vi har en trevlig kväll och grym start på helgen tillsammans. Så ta med dig din familj, dina vänner eller kom som du är!


Så välkommen fredagen den 12 januari!

Vet du om att du kommer redan nu? Toppen! Kryssa i jag kommer i eventet på facebook eller kontakta vår pastor Kalle så blir det ännu lättare att planera mat.

Länk till Facebook evenemang

Har du frågor? Kontakta vår pastor Kalle på 0730-278673.

Publicerat den 3 januari